teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
2Po2

Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 36 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Grupi 2po2 eshte themeluar ne vitin 1996 nga Besnik Canolli dhe Arben Mehmeti. Ne vitin 1997 arrijnė ti incizojne kenget e para, fillimisht me kengen "S'me pelqen kjo loje" arriten ti bejne per vete zemrat e shume moshatarve te tyre. Adhurues tė shumtė kėndojnė refrenin e kėngės sė tyre "Mori dashni e mjera", kėngė kjo tė cilėn grupi 2po2 e kėnduan nė fillim tė karrierės sė tyre. I ngacmojnė me shikime kurreshtare, ndėrsa Besniku dhe Arbeni iu dh...
>> Lexo gjithė biografinė >>
2Po2 Lyrics

Tags:
2po2, 2 Po 2, Besniku, Besnik Canolli, 2po 2
52


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  119

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Prishtinali ::  
 :: Kom Ra N’dashni ::  
 :: Thuj Mirdita Djalit T'keq ::  
 :: Vibe ::  
 :: Shopping ::  
 :: Prej Rrugės ::  
 :: Crazygirl ::  
 :: Ku Po T'dhem ::  
 :: Leter 1999 ::  
 :: Pa Tabu ::  Kalendari
19-09-2014
Gėzuar Ditelindjen Shumė Urime Pėr:
Blertina Shabani
Blertina Shabani
22 vjeē
Elia
Elia
18 vjeē
Aida Baraku
Aida Baraku
43 vjeē
Shota Baraliu
Shota Baraliu
32 vjeē
Astrit Halimi
Astrit Halimi
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Shtator 2014

Cili Grup Rap Ju Pelqen Me Shume?

  Babastars

  O.T.R.

  T.B.A.

  P.I.N.T.

  Kaos

  Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra