teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Adem Ramadani


Adem Ramadani Lyrics

Tags: Adem Ramadani, Ilahi, Ademramadani, Adem Ramadoni, Adem.Ramadani
Vendlindja: Shkup   |  Mosha: 36 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Adem Ramadani -- njė ish kėngėtar mjaft i njohur nga shkupi i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mėdha deri atė ditė kur ai vendosi te perqafoj fort Islamin dhe ne atė menyr te distancohet nga muzika duke filluar te kendoj Ilahi me pėrmbajtje Islame ne gjuhėn Shqipe. Ademi esht nga SHKUPI dhe po ashtu jeton ne Shkup (Dizhonsk). Adem Ramadani U lind me 27 shtator tė vitit 1978, nė Shkup. Ėshtė i martuar dh... >> Lexo gjithė biografinė >>
15

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  202
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

  • Fidush Aliu - O Resul (Feat. Adem Ramadani)
  • Agron Berisha - Venera (Feat. Nano & Adem Ramadani)
 :: Qabe Moj E Bukur Je ::  
 :: A Ka Taube Zot Per Mue ::  
 :: Ti O Muhamed ::  
 :: Ti Je Feja E Vėrtet ::  
 :: Palestina ::  
 :: Pendimi ::  
 :: Shtrati Im Eshte Dheu ::  
 :: Rrespekti Ndaj Prinderve ::  
Kalendari
25/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Albrim Llapqeva
Albrim Llapqeva
20 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tose Proeski
Tose Proeski
(1981-2007)

Votimi i Javes
   19-25 Janar 2015

Hiti Me I Mire?

  Genta Ismajli - Feel

  Kida - Rikthejm Na

  Gaxha & Floriani - Oj Ti Qik

  Blunt, Real 1 & Duffye - Veq Me T'pas Ty

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Elvana Gjata - Disco Disco

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra