teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Afërdita Dreshaj, Afërdita Dresha, Shpat Kasapi


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  109


Afërdita Dreshaj

Vendlindja: New York  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 28 Vjeç
Ditëlindja: 19 Korrik 1986
Shenja e Horoskopit: Gaforrja

Afërdita Dreshaj është një Këngëtare shumë e njohur. Aferdita është shqiptare nga Mali i Zi,po aktualisht ndodhet ne Michigan te Amerikes,ku po korr një sukses ne fushën e modës,mori pjesë dhe ne Miss Shqipëria 2007 e cila doli e dyta,është 22 vjeçe, e gjatë 1.82, 56 kg. Ajo eshte nje nga modelet me te suksesshme Shqiptare dhe suksesi saj po arrin te jete me i madh dita dites. Ajo ka kontrata me firmat me ne ze te modes dhe foto e saja jane vene ne vendi si Italia, Gjermani, Greqi etj. Aferditaajo ka qene e lidhur me kengetarin Shqiptaro Maqedonas Shpat Kasapi, por lidhja e tyre perfundoi pasi u publikuan disa foto ku Aferdita shfaqej perkrah aktorit Leonardo DI Caprio. Kohet e fundit eshte bere e ditur se Aferdita është në lidhje me hokeistin çek Jakub Kindl.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  ERMiiRA    loralora  Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra