teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ALBAN SKENDERAJ :: FOTOGALERIA

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
3
>>
Faqet:
1
2
3
>>

» Dergo Nje Foto Tani »


FOTO FOKUS
  • Ēifti Alban Skėnderaj dhe Miriam Cani janė duke pėrgatitur njė surprizė tė re pėr fansat e tyre. Nė faqet e tyre pėrkatėse nė rrjetet sociale ata kanė publikuar se sė shpejti do tė vijnė me njė produksion tė ri muzikor me titull “Eja me shiun”. Kjo nuk ėshtė hera e parė qė Albani dhe Miriami sjellin njė produksion muzikor sė bashku. Ēifti i kėngėtarėve tė cilėt janė tė fejuar me njėri-tjetrin duke kujtuar kėtu kėngėn “Ende ka shpresė”. ... »
  • Prej kohėsh artistėt janė motivuesit dhe aktivėt mė tė mirė nė ēėshtjet sociale nė vend. Kėtė herė ka qenė kėngėtari Alban Skėnderaj i cili i ka bėrė njė vizitė mjaftė tė kėndshme ministrit Mirėqenies Sociale dhe Rinisė, Erion Veliajt. “Me Alban Skėnderajn, njė shok dhe njeri i cmuar”, shkruan ministri nė faqen zyrtare nė rrejtin social “Facebook”. Duket se imapkti qė kanė artistėt tek publiku ėhstė mjaftė i madh, duke sjellė mijėra... »

ALBAN SKENDERAJ :: KOMENTEGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Agron Maqellara 47 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra