teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Alban Skenderaj


Alban Skenderaj Lyrics

Tags: Alban Skenderaj, Albani, Miriam Cani
Vendlindja: Lushnjė   |  Mosha: 32 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Albani me origjinė ėshtė nga Vlora. Babai i tij nė atė kohė punonte si oficer dhe i duhej tė shpėrngulej nė Lushnje ku dhe lindi Albani. Pas disa vjetėsh ai u kthye prapė nė Vlorė ku kreu shkollėn e mesme "Halim Xhelo". Ai bėri ēmendurinė mė tė madhe tė jetės sė tij duke u larguar me njė shok nė njė anije tė rastit drejt Italisė, ndėrkohė qė familjet e tyre nuk dinin asgjė. Atje ai vazhdoi njė shkolle pėr Hoteleri-Turizėm, por e la atė degė sepse... >> Lexo gjithė biografinė >>
39

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  458
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: 24 Orė ::  
 :: Njė Ėndėrr ::  
 :: Je Ti ::  
 :: Mirmengjes ::  
 :: Nese Thua Po ::  
 :: Urat E Jetes ::  
 :: Mrekulli E Tete ::  
 :: Let Me Die On You ::  
 :: Mirsevjen Ne Shpirtin Tim ::  
 :: Njehere Ne Jete ::  Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra