A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Albatrit MuqiqiTags: Albatrit Muçiqi, Albatrit Muqiqi, Albatriti, Albatrit Mucici, Albatrit Muqici, Albi, Albatrit Muciqi
Vendlindja: Prishtine    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Albatrit Muqiqi është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë pop. Albatrit Muqiqi vijon studimet ne UBT ne degen e biznesit. Ai qe ne femijeri u morr me muzike ku Debutoi ne Polifest 2002 me Kengen "Ne Valle u Bashkuam". Ka realizuar videoklipe si pershembull "Sa vite", "Boll Boll", "Tequila" me Florin, "Te Tjera", "Edhe Pak", "Sa sa" dhe shume hite te tjera. Eshte I Biri i kengetareve Merita Spahiu Dhe Nysret Muqiqi .... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Albatrit Muqiqi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  166 :: Qika Qika ::  
 :: Edhe Pak ::  
 :: Boll Boll ::  
 :: Sa Sa ::  
 :: Te Tjera ::  
 :: Theje Gotën ::  
 :: Kot Mundohesh ::  
 :: Lajkatare ::  Loading...


Loading...

Kalendari
09/12/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Daim Lala
Daim Lala
30 vjeç
Zeid
Zeid
24 vjeç

Votimi i Javës
   4-10 Dhjetor 2016

Kush Është Më E Bukura?

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Bleona Qereti

  Tuna

  Adelina Berisha

  Zaimina Vasjari

Voto