teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Alberie Hadergjonaj


Alberie Hadergjonaj Lyrics

Tags: Alberie Hadergjonaj, Arberie Hadergjonaj, Arbrie Hadergjonaj, Albrije Hadergjonaj, Adergjonaj
Vendlindja: Deēan   |  Mosha: 39 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
E kush nuk e mban mend hitin e saj tė padisku tueshėm “Lozonjarja”, pėrmes tė cilit bėri pėr vete me mijėra fansa kudo nė trojet shqiptare. E preku suksesin qė nė moshė fare tė re dhe siē duket, njė tjetėr sukses po aq i madh e pret sė shpejti. Fjala ėshtė pėr albumin e saj mė tė ri me titull “Malli im”, qė do tė shoqėrohet edhe nga dy klipe fantastike. Por, Albėria kėtė sukses nuk e ka provuar vetėm nė skenė, ajo ėshtė mbi tė gjitha njė bashkėsh... >> Lexo gjithė biografinė >>
3

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  102




Albumet:



Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »



Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:





 :: Asnjehere ::  
 :: Herėt A Vonė ::  
 :: Nderi i Kombit (Ibrahim Rugova) ::  
 :: Nje Trendafil ::  
 :: Kur Nuk Shkon Nuk Shkon ::  
 :: Music ::  








Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra