teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Altin ShiraTags: Altin Shira
Vendlindja: Tiranë   
Altin Shira është një këngëtar i njohur. Lidhja e Altin Shirës me muzikën ka filluar që në moshë shumë të vogël. ne shtëpinë e pionierit që ka qen dikur. Si fillim ka qën në kusr për klarinet më pas për çifteli llahut dhe në fund per kitarë. Aty e gjente veten më mirë. në moshën e adoleshencës tashmë kishte mësuar dhe te këndonte. Kitara dhe kënga ka qëne e pandashme dhe kur kryente shërbimin ushtarak. Më pas u angazhua në ansamblin Tirana ku shoqëronte grupin e valleve dhe këngëve duke... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  8Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Do Te Mbaj Si Princeshe ::  
 :: Nazemadhe ::  
 :: S'dua Te Mbetem Vetem ::  
 :: Lule Jasemina ::  
 :: Cun Si Une Ske Me Gjete ::  
 :: Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo) ::  
 :: Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj) ::  
 :: Shina Naj Naj ::  
 :: Të Them Më Fal ::  
 :: Cpo Me Hiken Beqarnia ::  
 :: Me Ke Zene Ne Cark ::  
 :: Ti Me Fale Lumturine ::  
 :: Xhane Moj Trendeline ::  
 :: Nje Djale Qe Kisha Me Iku Ne Kurbet ::  

Kalendari
01/09/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Parashqevi Simaku
Parashqevi Simaku
49 vjeç
Doza
Doza
24 vjeç
Rreze Bekteshi
Rreze Bekteshi
11 vjeç
Lââm
Lââm
44 vjeç
Real Mc
Real Mc
27 vjeç
Tefik Islami
Tefik Islami
39 vjeç

Votimi i Javës
   30 Gusht - 5 Shtator 2015

Hiti Më I Mirë?

  Kida - Boni Zo

  Ermali, Lumi B & Ledri - Shko

  Elvana Ft. Flori - Kuq E Zi Je Ti

  Babastars - High 3

  2ton - 24h

  Mozzik - Koke Shum

Voto

Qender Dobesimi Equilybra