teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Anila Lilaj - Kthehu (Dua Cfar Nuk Kam)


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Send "Kthehu (Dua Cfar Nuk Kam)" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Meri -

Nuk e di ku jam dua cfar nuk kam
vetem ti mungon kur sje ti un sjam
lotet me jan thar po vdes te shikoj
kthehu lutem zotin kerkoj..

Dua cfar nuk kam
kur sje ti umbur sjam
po vdes te shikoj
per ty po rroj..

2x
Kthehu vetem ti
eja vetem ti
pa ty sdua un te jem
vetem ty un te kem..

Smund te dashuroj kurr tjeter njeri
po me ike ti ska me jet porzi
un me fatin smund sluaj dhe sguxoj
kthehu u lutem un vec ty tkerkoj..

Dua cfar nuk kam
kur sje ti umbur sjam
po vdes te shikoj
per ty po rroj..

5x
Kthehu vetem ti
eja vetem tiii
pa ty sdua un te jem
vetem ty un te kem..

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Kthehu (Dua Cfar Nuk Kam)" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes