teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Anila Mimani & Rati - E Imja Dashuri


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Send "E Imja Dashuri" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Maira Dh -

Trupin tende te ngrohte ledhatoj
Buzet kur mi puthe, me smendoj
Afer teje krejt(rete?) i harroj
Zemra ime ti(x2)

E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x2)

Kur me thua "shpirt", fluturoj
Dhe filloj per ty, enderroj
Te ndahem nga ty, se pranoj
Zemra ime ti (x2 pa pjesen e fundit)

E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x2)
(MUZIK)
E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x4)

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "E Imja Dashuri" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes