teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Anjeza Branka - Lamtumire    (Feat. Muharrem Ahmeti)


Videoklip LIVE :: LIVE Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Send "Lamtumire" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Bora -

Kėngė pjesėmarrėse nė Top Fest 10  
Nje Nat Ne Shi Goten Me Fund Do Ta Pi Te Pres Ty Qe Me The Do Vi Te Vije Vetem I Vetem Se Lija Dot Dashurin Qe shkoj ME Kot Shtepin Ti Nuk Do Ta Lesh Sot PEr Nje Tjeter Tjeter Jo Ti Jo Mos Me Do E di Qe dua Fatin Kur Sje Ti Diten Me Flasin Netet Qajne Me Lot Tani Sikur Te Mundja Vec Nje Her Vendin E Saj Ta Kem Vertet Do Te Ta Falja Kete Jet Dhe Vetennn
Aaaaa Lamtumire Vet Ajo Me Tha Dashuri Pa Mekat Nuk Ka Me Bindiiii Te Qaja Aaaa Se Harroj Diten Qe Me La As Ne Sy Nuk Me PA Me Bindiii Me Bindiiii

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Lamtumire" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes