teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Anjeza Ndoj


Anjeza Ndoj Lyrics

Tags: Anjeza Ndoj
Vendlindja: Fushe Arrez  
AUTOBIOGRAFI: Kam lindur ne Fushe Arrez. Shkollen 8-vjeēare e kam kryer ne Fushe Arrez. Per here te pare kam kenduar ne moshen 5 vjeēare ose 6 vjeēare pasi babai ime ka kenduar dhe i ka rene fizarmonikes. Ne ēdo dasem qe behej ne lagjen time qe e vogel kendoja me babain. Pra e kemi gen familjar. Babi im ēdo nate i binte fizarmonikes ne shtepi dhe une me vellain kendonim Ne moshen 14 vjeēare jam larguar nga vendlindja per tu vendosur ne Tirane. ... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Nuk ka akoma asnje vote
 
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Vendet E Mija ::  
 :: Ma E Mira Vajze Pukjane ::  
 :: Rane Ne Mirdite Tre Kapedana ::  
 :: Kolazh Dasme 2013 ::  
 :: Kolazh ::  
 :: Per Dashnine Qe Kena Pas ::  
Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra