teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Anonimos - Bab E NanZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Bab E Nan" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Bab E Nan" kėnduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Anonimos - Bab E Nan

Titulli: Anonimos -Bab e Nan (1988-2011) [2014-03-09]
s Anonimos Xeni Albastars ref tn_tnmn
Entertainment Kohezgjatja: 4:26 | Shikime: 4360 | Vota: 28 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Anonimos

Anonimos
Anonimos
Send "Bab E Nan" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes