teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Artan Xhija - E Droguar

Videoklip Audio

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  1 / Votuan:  2


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "E Droguar" kėnduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Artan Xhija - E Droguar

Titulli: Artan Xhija - E droguar (Official Song) [2014-07-23]
Artist Artan Xhija E droguar Muzika Orkestrimi Artan Xhija Teksti Artan Xhija Publisher Almus Music p 2014 Nuk lejohet publikimi i materialit pa lejen e mbajtėsit tė tė drejtave tė autorit Tė gjitha tė drejtat i takojnė Artan Xhija Tė drejtat e publikimit ekskluziv nė Youtube i takojnė Almus Music p 2014 Pėr mė shumė na ndiqni nė Facebook dhe Twitter Almus Music s pages Almus Music 583893445004582 Almus Music s AlmusMusic Faqe Zyrtare Artan Xhija s artanxhija
Music Kohezgjatja: 3:22 | Shikime: 1125 | Vota: 6 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Artan Xhija

Artan Xhija
Artan XhijaGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Muaad 23 vjeē
Alfred Meēo 38 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra