teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Bashkim Spahiu - Pse PseNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Pse Pse" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Pse Pse" kėnduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Bashkim Spahiu i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Bashkim Spahiu - Pse Pse

Titulli: Bashkim Spahiu - Pse pse (Eurolindi & ETC) [2013-12-15]
Copyright EuroLindi ETC All rights reserved Me i miri me me te Miret Producent Bujar Avdimetaj Eurolindi nė Youtube youtube EurolindiNFM Eurolindi nė Website nfmeurolindi com
People Kohezgjatja: 4:24 | Shikime: 45 | Vota: | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Bashkim Spahiu

Bashkim Spahiu
Bashkim Spahiu
Send "Pse Pse" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes