teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Beatrix RamosajTags: Beatrix Ramosaj, Trixa
Vendlindja: Groningen (Hollande)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Beatrix Ramosaj është një Këngëtare shumë e njohur. Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes,Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Daljen e saj te pare e kishte ne Kenga Magjike 2010 me kengen "E dua beatin". Nje kenge plot ritem qe arriti deri ne finalen... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  76


 :: Qysh Ki Qejf ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: Enderrat Behen Realitet ::  
 :: Let Me Love You ::  

Kalendari
01/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Capital-T
Capital-T
24 vjeç
Gjiko
Gjiko
25 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
70 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
21 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
51 vjeç
Alisia
Alisia
32 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra