teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Beatrix Ramosaj


Beatrix Ramosaj Lyrics

Tags: Beatrix Ramosaj, Trixa
Vendlindja: Groningen (Hollande)   |  Mosha: 20 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Eshtė e re, e bukur, e talentuar dhe mė se e gatshme pėr tė pėrballuar me sukses skenėn. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes,Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Daljen e saj te pare e kishte ne Kenga Magjike 2010 me kengen "E dua beatin". Nje kenge plot ritem qe arriti deri ne finalen e ket... >> Lexo gjithė biografinė >>
1

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  74


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Qysh Ki Qejf ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: Enderrat Behen Realitet ::  
 :: Let Me Love You ::  
Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra