teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Bijt E Sefes - Bajram Begu E Hasan Prishtina

Videoklip Audio

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  1 / Votuan:  1


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Bajram Begu E Hasan Prishtina" kėnduar nga Bijt E Sefes.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Bijt E Sefes i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Bijt E Sefes - Bajram Begu E Hasan Prishtina

Titulli: TE BIJTE E SEFE MLEQANIT - Bajram Begut e Hasan Prishtines [2014-06-25]
Faqja nė FACEBOOK produksioni kola Publishing Produksioni Kola All Rights Reserved P C Kola Commerce Copyright OnAir FM
Entertainment Kohezgjatja: 18:10 | Shikime: 92 | Vota: | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Bijt E Sefes

Bijt E Sefes
Bijt E SefesGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Gold Ag 28 vjeē
Big Xig 32 vjeē
Adelina Emini 29 vjeē
Antigona Qena 60 vjeē
Best T 24 vjeē
Hysen Smajli 36 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra