teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Bijt E Sefes - Muja E HaliliZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Send "Muja E Halili" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Muja E Halili" kėnduar nga Bijt E Sefes.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Bijt E Sefes i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Bijt E Sefes - Muja E Halili

Titulli: BIJT E SEFES MUJA E HALILI [2014-03-31]
BIJT E SEFES MUJA E HALILI
Entertainment Kohezgjatja: 25:15 | Shikime: 11009 | Vota: 11 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Bijt E Sefes

Bijt E Sefes
Bijt E Sefes
Send "Muja E Halili" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Berkan 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes