teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Bilbilat E Vrionit - Me Martoi Babai Ne FshatNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Me Martoi Babai Ne Fshat" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Me Martoi Babai Ne Fshat" kėnduar nga Bilbilat E Vrionit.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Bilbilat E Vrionit i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Bilbilat E Vrionit - Me Martoi Babai Ne Fshat

Titulli: Bilbilat e Vrionit - Me martoi babi ne fshat [2014-04-08]

Entertainment Kohezgjatja: 3:18 | Shikime: 3479 | Vota: 10 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Bilbilat E Vrionit

Bilbilat E Vrionit
Send "Me Martoi Babai Ne Fshat" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Berkan 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes