A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Butrint ImeriTags: Butrint, Butrint Imeri
Vendlindja: Lorrach    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Butrint Imeri është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë pop. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin “ki me lyp ” në bashkëpunim me reperat real&blunt Me muzikë nga cekic beat, miksim nga florent Boshnjaku , dhe text te vig popa,dhe blunt kompletuar me zërin e mrekullueshëm të Butrinit, kënga “ki me lyp” do jetë hiti i të gjitha kohrave Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka pë... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Butrint Imeri ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  703 :: Veç Për Mu ::  
 :: Papa ::  
 :: E Jona ::  
 :: Kanga Jote ::  
 :: Ki Me Lyp ::  
 :: Eja Eja ::  
 :: Delicious ::  
 :: Merre Zemrën Tem ::  
 :: Superwoman ::  
 :: Qu Po Dalim ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto