teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
D.U.D.A.


D.U.D.A. Lyrics

Tags: D.U.D.A., Duda, D.U.D.A, Double G Army
Vendlindja: Gjilan   |  Mosha: 29 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Burim O. Osmani kreu shkollėn fillore nė Gjilan ashtu edhe shkollėn e mjeksisė, drejtimi i stomatologjisė. Aktualisht ndjek studimet nė Fakultetin e Stomatologjisė nė Tiranė. Pasioni i tij pėr muzikė lindi qysh herėt, nė moshėn fėmijėrore. Por me krijimtari dhe interpretime filloi prej vitit 1998-99. Viti 2001-02 ishte vit pushimi nga skena publike per Duden,pershkak t`problemeve t`medha qe i ka ēdo njeri qe mirret me kete profesion. Talentin ... >> Lexo gjithė biografinė >>
115

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  679
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: Babi Do Te Kthehet ::  
 :: Skuadra Jone ::  
 :: Gangland City ::  
 :: Jeta Jem ::  
 :: Nano ::  
 :: Pajtimi I Gjaqev ::  
 :: Aty Ku jon 2g ::  
 :: Bojna Show ::  
 :: Farefisi 2 ::  
 :: Farefisi ::  Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra