teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Dafina Dauti

Vendlindja: Skėnderaj   |  Mosha: 31 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Demi  
Dafina Dauti ka lindur nė Skėnderaj. Ėshtė ndėr kėngėtaret mė tė njohur tė estradės shqiptare. Ka disa vite qė ėshtė nė skenė. Ka mbaruar Fakultetin pėr "Edukatė Fizike" nė Universitetin e Prishtinės. Ka njė vajzė qė quhet Elizabeta. Ka tė edituar nė treg disa videoklipe. Ndėr mė tė njohurat janė "Shko", prodhim i vitit 2011 nga M Production. "Pse po Ik prej meje", prodhim i 2012-tės nga Produksioni VissoundMedia, dhe videoklipet e suksesshme "Ka...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Dafina Dauti Lyrics

Tags:
Dafina Dauti
0


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  51» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

  • Toni - Prit Pak (Feat. Dafina Dauti)   E Re
  • Isa - Nje Nate (Feat. Citi & Dafina Dauti)   E Re
  • Burak & Grupi Fama - Gabuam (Feat. Dafina Dauti)
  • R-Me - T'kom Zhgenjy (Feat. Dafina Dauti)
 :: S'po Ma Nin ::  
 :: S’ka Rėndėsi ::  
 :: Karamele ::  
 :: Pse Po Ik Prej Meje ::  
 :: Golden Eagle ::  
 :: Shko ::  
 :: Ti ::  
Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Ronela Hajati 25 vjeē
Luana Vjollca 24 vjeē

Votimi i Javes
   1-7 Shtator 2014

Kenga Me E Mire E Unikkatilit?

  Kuq E Zi Ft. Klepto

  Ju Ha Per Sgjalli

  Krejt Hajvan

  Tjeter

  A Nive Ft. Klepto

  Nrrot Somes

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra