teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Dafina Rexhepi - Pre E Rrethit Tend    (Feat. Genc Prelvukaj)Gentz:
Yeah, aaah...

Dafina R:
kurseji fjaltė tė lutem ke thyer cdo kufi
ēdo ditė nuk kam forcė fjalė tė perbijė
ėshtė bėrė i padurueshėm presioni i rrethit tėnd
ēdo ditė fjalė pas shpinės pa asnjė argument

Ref(2x):Jam pre e rrethit tėnd
Plagė qė mė dhemb
Kreit pa prit mė urrejnė me shpirt
dhe m'hedhin helm cdo ditė
Jam pre e rrethit tėnd qė mė vran ēdo ditė
Mė s'ka shpresė kur pėrreth nesh ka njerėz me zemėr te zezė...

Gentz:
Mbram e pash ni ėndėrr ti ke me fustan te bardhe me shume lule ne dore prind ne krahe e deshmitar
ni applauz i madh e shume bllica n'pik territ
Just married jom me konzerva mas kerrit
disa vjet ma vone e blem ni shpi me kredi
ni djale e ni vajze qe pergjante sikur ti
e un bab i lumur e ti nan perfekt
qe ēdo dite qe zbardhe e trajtoj me respekt
shume vite ma vone prap i njejti trip
e vjeter por e bukur me ni mbes e ni nip
jau tregon fotografite me shume mall e zjarr
e une prap te du sikur ne diten e pare
ndoshta o veq onderr po une e besoj nto se veq me ty mo veten t'ardhmen e sho
kshtuqe mos ik prej meje se harrohem sikur gjeth
se I LOVE YOU Ma till my last breath

Dafina R:
Ref:Jam pre e rrethit tend
Plage qe me dhemb
Krejt pa prit me urrejn me shpirt
dhe m'hedhin helm cdo dite
Jam pre e rrethit tend qe me vran ēdo dite
Me s'ka shprese kur perreth nesh ka njerez me zemer te zeze...(2


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  54

Gentz:
Yeah, aaah...

Dafina R:
kurseji fjaltė tė lutem ke thyer cdo kufi
ēdo ditė nuk kam forcė fjalė tė perbijė
ėshtė bėrė i padurueshėm presioni i rrethit tėnd
ēdo ditė fjalė pas shpinės pa asnjė argument

Ref(2x):Jam pre e rrethit tėnd
Plagė qė mė dhemb
Kreit pa prit mė urrejnė me shpirt
dhe m'hedhin helm cdo ditė
Jam pre e rrethit tėnd qė mė vran ēdo ditė
Mė s'ka shpresė kur pėrreth nesh ka njerėz me zemėr te zezė...

Gentz:
Mbram e pash ni ėndėrr ti ke me fustan te bardhe me shume lule ne dore prind ne krahe e deshmitar
ni applauz i madh e shume bllica n'pik territ
Just married jom me konzerva mas kerrit
disa vjet ma vone e blem ni shpi me kredi
ni djale e ni vajze qe pergjante sikur ti
e un bab i lumur e ti nan perfekt
qe ēdo dite qe zbardhe e trajtoj me respekt
shume vite ma vone prap i njejti trip
e vjeter por e bukur me ni mbes e ni nip
jau tregon fotografite me shume mall e zjarr
e une prap te du sikur ne diten e pare
ndoshta o veq onderr po une e besoj nto se veq me ty mo veten t'ardhmen e sho
kshtuqe mos ik prej meje se harrohem sikur gjeth
se I LOVE YOU Ma till my last breath

Dafina R:
Ref:Jam pre e rrethit tend
Plage qe me dhemb
Krejt pa prit me urrejn me shpirt
dhe m'hedhin helm cdo dite
Jam pre e rrethit tend qe me vran ēdo dite
Me s'ka shprese kur perreth nesh ka njerez me zemer te zeze...(2

Ky tekst u dėrgua nga Aniittta   LaTur   goonix   AgNnNesssA   vLerush   Essraa
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet  • 2015-01-10 07:38:46
    kurseji fjaltė tė lutem ke thyer cdo kufi / ēdo ditė nuk kam forcė fjalė tė perbijė / ėshtė bėrė i padurueshėm presioni i rrethit tėnd / ēdo ditė fjalė pas shpinės pa asnjė argument
    7
    1


Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē
Anonimos
Anonimos
27 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra