teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Dashamir Xhamushi - Prej Zotit Ka Met Ardh Denimi


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Prej Zotit Ka Met Ardh Denimi" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Prej Zotit Ka Met Ardh Denimi" kėnduar nga Dashamir Xhamushi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Dashamir Xhamushi - Prej Zotit Ka Met Ardh DenimiNga Albumi: Kenge Dasmash

Kenge Dasmash  
 1. Dashamir Xhamushi - Orkestrale
 2. Dashamir Xhamushi - Cohen Rosat Prej Tirane
 3. Dashamir Xhamushi - Ti Ma Dogje Shpirtin Tim
 4. Dashamir Xhamushi - Vajza Me Sy Jeshile
 5. Dashamir Xhamushi - A Ke Qen Naj Here E Re
 6. Dashamir Xhamushi - Cu Ngresh Heret Sabahile
 7. Dashamir Xhamushi - A S'ma Ngre Shamine
 8. Dashamir Xhamushi - Ishe Vogel Te Kam Rrit
 9. Dashamir Xhamushi - Prej Zotit Ka Met Ardh Denimi  
 10. Dashamir Xhamushi - C'na ēudite Moj Nurie
 11. Dashamir Xhamushi - Kenga E Kurbetit
Send "Prej Zotit Ka Met Ardh Denimi" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Berkan 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes