teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kerko Video


Dava Gjergji - Për Ty Dy Molla I Kom


Nuk ka akoma asnjë votë
 


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty Dy Molla I Kom" kënduar nga Dava Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Dava Gjergji - Për Ty Dy Molla I Kom
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)
Kalendari
09/10/2015

Votimi i Javës
   4-10 Tetor 2015

Balada Më E Mirë

  Genta - E Kam Provuar

  Elvana - Me Ty

  Nora - I Jemi Je

  Dafina - Dua Ta Di

  Tuna - Bileta

  Adelina Tahiri - Mos U Kthe

Voto

Shitet Papafingo Ne Velipoje