teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Duli - Fiksim


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  36

Send "Fiksim" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga suatamzaj -
2x:
Buzet me afer afroj
At embelsir ta shijoj
Floket e gjata ngjyr brune
Ngjyra qe preferoj

Reff 2x:
Ti je fiksimi im, zemer
Ti je engjulli im
Pa ty as jeta ska kuptim
Je shpirt i shpirtit tim

2x:
Nga tjerat je e vecant
E bukur dhe unikat
Ti je nje femer tipike
T'kam zemer dhe dukat

Reff 3x:
Ti je fiksimi im, zemer
Ti je engjulli im
Pa ty as jeta ska kuptim
Je shpirt i shpirtit tim

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Fiksim" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes