teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ejup Rexha - A Dot T'kthehen Femija


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  75

Send "A Dot T'kthehen Femija" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Kaltrina Hyseni (Nga suedia) -

Me kaloj jeta ne gurbet te zi zemra pom digjet po qaj si fmi shpirti pom dhem syt i kam me lot heeeeej a dot te kthehem neser a dot te kthehem sa jave


E kujtoj vendlindjen vendin ku u rrita ku me gzon te nata me buzqesh te dita tasht shum 20 vjet ohh ne gurbet qe jam heeej per mu nuk driqojn as djell as hana


Nga vuajtje dhe tortura ndal ne mergim kurr ne ket vend nuk pata gezim tasht mu ka mbush mendja me u kthu ne adhe heeej a dot m“kthehem fmija vendin ku kam leee jje


I madhi zot i shqipes ime ti i treturi ne adhe te huaj a ka vend ma te bukur ne bot se adheu te lutem thuajNe ket vend te shkret zemra ndush mu nda fmija qajn per mue une qaj per ta tasht moj jemi msue ne gurbet meu tret heej keshtu kaska qen fati jon i shkreteee

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "A Dot T'kthehen Femija" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes