teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Elda Berisha - Cunin Nga Tirona Zgjodha


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Cunin Nga Tirona Zgjodha" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Cunin Nga Tirona Zgjodha" kėnduar nga Elda Berisha.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Elda Berisha - Cunin Nga Tirona ZgjodhaNga Albumi: Hite Popullore 2

Hite Popullore 2  
 1. Motrat Libohova & Silva Gunbardhi - Prinderit
 2. Fatjeta Barbullushi & Ramadan Krasniqi (Dani) - Lotet E Mallit
 3. Kujtim Shehu - Daja Nipin Po Marton
 4. Altin Shira - Tė Them Mė Fal
 5. Majlinda Dada - Ndoshta
 6. Elda Berisha - Cunin Nga Tirona Zgjodha  
 7. Genc Kaloti - O Kavaje Moj Qeflije
 8. Eda - Gocat Jane Si Hajmali
 9. Aurora Ndoj - E Ka Hak Dashninė E Shkretė
 10. Artiola Toska - Ēunat S'jane Per Veten E Vet
 11. Qemal Stafasani - Kafe Romantike
 12. Amarda - Adeti I Krushqise
 13. Sajmir Misku - Nuk Ka Goce Pa Llotari
 14. Rati - A Ke Zot
 15. Altin Shira - Takova Nje Rrushe
 16. Flora Zyberi - Do Sira Dashnia E Shkrete
 17. Xeni (Shkelzen Jetishi) - Koha Nuk Tė Pret
 18. Edmond Stolia - Si Nje Tradhetare
 19. Korab Jetishi - Se Kam N'jet Me T'lutė
Send "Cunin Nga Tirona Zgjodha" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes