teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Sa Tė Desha


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Sa Tė Desha" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Sa Tė Desha" kėnduar nga Elda Shabani (Madonna Shqiptare).
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Sa Tė DeshaNga Albumi: Ke Diēka Qė Mė Pėlqen

Ke Diēka Qė Mė Pėlqen 2001 Albumi
Ke Diēka Qė Mė Pėlqen   (2001)
 1. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Hajde Luajna Pak
 2. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Ke Diēka Qė Mė Pėlqen
 3. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - O Mor ēun Mos Luaj Me Zjermin
 4. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Mė Mirė Beqare Se Sa E Martuar
 5. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Dashuria Dhe Zhgėnjimi
 6. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Sa Tė Desha  
 7. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Pėr Njė Fjalė Shpirtin Do Tres
 8. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Eja I Dashur Ti
 9. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Mė Beso
 10. Elda Shabani (Madonna Shqiptare) - Si Nė Parasjė
 11. Elda Shabani & Shkelqim Kola - Bota Le Te Flas
Send "Sa Tė Desha" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes