teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Eli Fara

Vendlindja: Korēė   |  Mosha: 47 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Eli Fara eshte nje kengetare shume e njohur e muzikes popullore. Ajo e kendon kengen popullore me shume korrektesi dhe embelsi,gje e cila e ben ate te jete nje kengetare e madhe.Pasi eshte nga Korēa,ajo kendon kengen korēare me shume krenari.Kendon qe nga vitet '80 nga ku ka realizuar rreth 7 albume dhe shume kenge te tjera.Ka nje vajve te cilen e quajne Marina,me te cilen Eli jeton here ne Amerike e here ne Tirane.Per Elin Marina eshte si nje pe...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Eli Fara Lyrics

Tags:
Eli Fara, Korca
3


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  94

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Denglat ::  
 :: Nga Dashuria ::  
 :: Hallakatem ::  
 :: Vetem Sonte ::  
Kalendari
22/09/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Monika Salihu
Monika Salihu
30 vjeē

Votimi i Javes
   22-28 Shtator 2014

Reperi Me I Mire?

  Noizy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha

  Cyanide

  Bimbimma

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra