teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kerko Video


Elvana Gjata - Kush Jam Unë?


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  50

Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

Kush jam unë ?

Këtu nuk ka me diell
edhe per ty do t'perendoj
s'na mbeti asnje shije
nga dashuria qe mbaron
sikur ne te ishim
s'do vazhdonim dot me shumëë
i themi njeri tjetrit
kush jam unë ?

Ref:(2x)
I shikoj unë sytë e tij
ke ndryshuar zemer sa shumë
i shikon dhe ti sytë e mi
kush jam unë ?

kush jam unë ?
kush jam unë?

Ky tekst u dërgua nga Aidda   Lola123   FreskijaaGjuha en

Who Am I?

There is no more sun here
And for you it will fall down
There is no taste of us left
From the love that ends
If only we were
We will not keep going on more
We tell to each other
Who am I?

Ref:
I look into you eyes
You changed honey so much
You look into my eyes to
Who am I?

Who am I?

There is no more sun here
And for you it will fall down
There is no taste of us left
From the love that ends
If only we were
We will not keep going on more
We tell to each other
Who am I?

Ref:
I look into you eyes
You changed honey so much
You look into my eyes to
Who am I?

Who am I?
Who am I?


Gjuha de

Wer Bin Ich?

Hier gibt es keine Sonne mehr
Auch für dich geht sie unter.
Es blieb kein Geschmack
von der Liebe, die zu Ende geht, zurück
Auch wenn wir ein Wir wären
Würden wir nicht fortsetzen.
Wir uns einander:
Wer bin ich?

Ref. (2x):
Ich schau in seine Augen
Schatz, du hast dich so sehr verändert.
Auch du schaust in meine
Wer bin ich?

Wer bin ich?

Hier gibt es keine Sonne mehr
Auch für dich geht sie unter.
Es blieb kein Geschmack
von der Liebe, die zu Ende geht, zurück
Auch wenn wir ein Wir wären
Würden wir nicht fortsetzen.
Wir uns einander:
Wer bin ich?

Ref (2x):
Ich schau in seine Augen
Schatz, du hast dich so sehr verändert.
Auch du schaust in meine
Wer bin ich?

Wer bin ich?
Wer bin ich?


Kalendari
01/07/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Fatbardha Mustafa (Bardha)
Fatbardha Mustafa (Bardha)
35 vjeç
Big Basta
Big Basta
29 vjeç
Hysen Koçia
Hysen Koçia
75 vjeç
Julian Lekocaj
Julian Lekocaj
34 vjeç

Votimi i Javës
   28 Qershor - 4 Korrik 2015

I Kujt Do Te Jete Viti 2015?

  Dafina Zeqiri

  Ledri Vula

  Kida

  Genta Ismajli

  Getoar Selimi

  Tuna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra