A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Audio

Elvana Gjata - Mengjesi I Kesaj Here


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38


Mëngjesi i kësaj here,të shtrir vetëm më gjen
Sepse ai ka ikur dhe ndoshta më nuk vjeenn
Mëngjesi i kësaj here,të shtrir vetëm më gjen
Si stë erdhi pak gjynah,të më lije vetëm
Mëndja zemër cfar të tha kur e mbylle derën

Ref :
Nuk dot them asnjë mallkim për ty
Nuk dot them asnjë urim për ty
Do mbetem un ajo,ajoo
Që zemrën ja lëndove

Si stë erdhi pak gjynah,të më lije vetëm
Mëndja zemër cfar të tha ti e mbylle derën

Ky tekst u dërgua nga FatimeGjuha de

Der Heutige Morgen

Den heutigen Morgen
Findest du mich nur liegend auf
Weil er verschwand
Und vielleicht Niewieder kommt
Den heutigen Morgen
Findest du mich nur liegend auf
Tuh ich dir nicht leid
Das du mich allein lässt
Was sagte dir dein Herz
Als du die Tür geschlossen hast
Ref:
Ich werd dich nicht verfluchen
Ich werd nix gutes sagen
Ich bleibe die,
Dessen Herz du verletztest
Tuh ich dir nicht leid
Das du mich allein lässt
Was sagte dir dein Herz
Als du die Tür geschlossen hast
Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto