teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Elvana Gjata - As Ti

Videoklip LIVE

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  30

A e mban mend ti shpirti im
Sa gezoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume
A e mban mend ti shpirti im sa te cmoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume

Ref:
As ti, as ti
Thell ne shpirtin tėnd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)

A e mban mend ti shpriti im
Kur te thoja une
Ne te mire dhe ne te keq s'te ndahem kurr
A e mbaje mend ti shpirti im nuk ma thoje dot
Se nje dit nuk do jem une njeriu jot


Ref:
As ti, as ti
Thelle ne shpirtin tėnd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)

Ky tekst u dėrgua nga Bina   Hamide
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Gjuha de

Auch Du

Erinnerst du dich mein Schatz
Wie ich mich freute
Wenn du sagtest:"Hab“keine Angst, Ich liebe dich!"?
Erinnerst du dich mein Schatz
als du mir sagtest:"Hab“keine Angst, Ich liebe dich!"?

REF:(2x)
Auch du, auch du
hast mich nie in deinem tiefsten Inneren geliebt.
Nun habe ich Angst.

Erinnerst du dich mein Schatz
Als ich dir sagte
Wie in guten und in schlechten Tagen weiche ich nicht von deiner Seite.
Erinnerst du dich mein Schatz, nie sagtest du mir,
dass ich eines Tages nicht dein sein werde.

REF:(2x)
Auch du, auch du
hast mich nie in deinem tiefsten Inneren geliebt.
Nun habe ich Angst.


Kalendari
25/10/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Selami Kolonja
Selami Kolonja
43 vjeē

Votimi i Javes
   20-26 Tetor 2014

Cilet Janė Rep-Artistet E Rinj Mė Tė Mirė

  2 Ton

  Bonsaton

  Felon Records

  Ex King

  Saggi

  Pizha

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra