teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Eranda Libohova

Vendlindja: Tiranė   |  Mosha: 45 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeēare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike.Eshte nje kengetare shume e kendshme,shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante.Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun.I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekila te...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Eranda Libohova Lyrics

Tags:
Eranda Libohova, Motrat Libohova
0


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

  • Kripmjaltezat - Kenge Moj (Feat. Kristi & Motrat Libohova)
  • Kripmjaltezat - Gjyshe Me Fal (Feat. Eranda Libohova)
  • Burn - Kthehu Ti (Feat. Eranda Libohova)
  • Aleksander Gjoka - Sherbelo (Feat. Redon Makashi, Evis Mulaj & Eranda Libohova)
 :: Me Nga Mu ::  
 :: Vetem Nuk Jam ::  
Kalendari
22/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Era Rusi
Era Rusi
29 vjeē
Granit Gashi
Granit Gashi
28 vjeē
Bloody
Bloody
21 vjeē

Votimi i Javes
   17-23 Nentor 2014

Cili Bashkepunim Do Ju Pelqente?

  Nora Istrefi Feat Lyric Master

  Dafina Zeqiri Feat Flori

  Kida Feat Dr.Mic

  Elvana Gjata Feat Alban Skenderaj

  Era Istrefi Feat Capital T

  Arta Bajrami Feat Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra