teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ermal Fejzullahu, Sinan Hoxha, Leonora Poloska & Soni Malaj - Kollazh

SuperStarAlbania/Acromax kanė vendosur ta bllokojnė shikimin e videos LIVE "Kollazh" nga Ermal Fejzullahu, Sinan Hoxha, Leonora Poloska & Soni Malaj nė portalet shqiptare.

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  14

(Sinani)
Do ti kallim fitilat e llames
do ti kallim fitilat e llames

Do te ja marrim o mat mirėn nanės
do te ja marrim o mat mirėn nanės

(Ermali)
Poj mat mirėn nana e ka nja e
poj mat mirėn nana e ka nja e

Na ja marrim pėr mat mirin vlla e
na ja marrim pėr mat mirin vlla e

(Sinani)
Do ti kallem fitilat e llames
do ti kallem fitilat e llames

Do te ja marrim o mat mirėn babės
do te ja marrim o mat mirėn babės

(Ermali)
Po i mat mirėn baba e ka nja e
po i mat mirėn baba e ka nja e

Na ja marin e lojm pa as nja e
na ja marin e lojm pa as nja e

......

(Leonora)
Ti mor djal o djalo i rri
bon me dorrė e bon me sy
bon me dorrė e bon me sy

(Soni)
Ti mor djal o djalo i rri
bon me dorrė e bon me sy
bon me dorrė e bon me sy

....

(Leonora)
Sa u bona pak rrahat
dera boni rak tak tak
dera boni rak tak tak

(Soni)
Sa u bona pak rrahat
dera boni rrak tak tak
dera boni rrak tak tak

.....

(Sinani)
Vjen sy zeza
majes malit

(Leonora)
Oooo..
vjen e vjen ngadal o si fllanxa e malit
vjen e vjen ngadal o si fllanxa e malit

(Sinani)
Un te kerkoj

(Leonora)
Ti me kerkon

(Sinani Dhe Leonora)
Tu than pse spo ndalesh
zonin tond hej ku ndigjoj
bora shkri nga malet

(Sinani)
Vjen sy zeza
majes bjeshkes

(Leonora)
Ooo...
vjen e vjen ngadal oo si lulja e vjeshtes
vjen e vjen ngadal oo si lulja e vjeshtes

(Sinani)
Un te kerkoj

(Leonora)
Ti me kerkon

(Sinani Dhe Leonora)
Tu than pse spo ndalesh
zonin tond hej ku ndigjoj
bora shkri nga malet

....

(Sinani)
Od e vogel me gelqere

(Ermali)
dietare mos esmere

(Sinani)
Od e vogel me gelqere

(Ermali)
dietare mos esmere

(Bashk x1)
Jar na Jar nane
lala te ka gjan aman aman

Jar na jar nane
lala te ka gjan

(Sinani)
od e vogel ly me boj

(Ermali)
Dietares fol me goj

(Sinani)
od e vogel ly me boj

(Ermali)
Dietares fol me goj

(Bashk x1)
Jar na Jar nane
lala te ka gjan aman aman

Jar na jar nane
lala te ka gjan

(Sinani)
Oo bo bo si koka ky e

(Ermali)
Spaska pa dynja me sy e

(Sinani)
Oo bo bo si koka ky e

(Ermali)
Spaska pa dynja me sy e

(Bashk x2)
Jar na Jar nane
lala te ka gjan aman aman

Jar na jar nane
lala te ka gjan..

Ky tekst u dėrgua nga Sadushi Dadushi
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Kalendari
21/12/2014

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra