teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version


Top Fest Top Channel TopFest, Digitalb10/05/2009 - 10/05/2009
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Ledion Lico & Albana Osmani
TV/Radio: Top Channel / Top Albania Radio


Top Fest 6 Top Fest
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.3 / Votuan:  10

Top Fest 6 (Kėngėt me Tekste dhe Video)

 1. "Histori E Gjat" - Noizy Histori E Gjat Noizy
 2. "Dua Qe Ta Di" - Dafina Zeqiri Dua Qe Ta Di Dafina Zeqiri
 3. "Kur U Ndame" - Gili & Enis Potoku Kur U Ndame Gili & Enis Potoku
 4. "Stine Dreqi" - Gent Bushpepa Stine Dreqi Gent Bushpepa
 5. "Nuk Me Deshte" - Blero Nuk Me Deshte Blero
 6. "Ekzistoj" - Xhensila Myrtezaj Ekzistoj Xhensila Myrtezaj
 7. "Mekatare" - Gena Mekatare Gena
 8. "Ekstrem" - Ingrit Gjoni Ekstrem Ingrit Gjoni
 9. "Deshperimi" - Eliza Hoxha Deshperimi Eliza Hoxha
 10. "1000 Pranvera" - Blertina Shabani 1000 Pranvera Blertina Shabani
 11. "Perfeksion" - B2n Perfeksion B2n
 12. "Kthehu" - Majlinda Kryeziu Kthehu Majlinda Kryeziu
 13. "Te Kam Gjetur" - Korab Shaqiri Te Kam Gjetur Korab Shaqiri
 14. "Keq U Pafshim" - Nora Istrefi Keq U Pafshim Nora Istrefi
 15. "Sweet" - Gold Ag Sweet Gold Ag
 16. "Hej Zemer" - Fer Hej Zemer Fer
 17. "Endrrat" - Juli Endrrat Juli
 18. "Vetem Nje Enderr" - Andos Vetem Nje Enderr Andos
 19. "Skenar Dashurie" - Objective Skenar Dashurie Objective
 20. "Ngjyrat" - Vita Guhelli Ngjyrat Vita Guhelli
 21. "Enderroja" - Linda Halimi Enderroja Linda Halimi
 22. "Nina" - Nrg Band Nina Nrg Band
 23. "Enderrat" - Besart Halimi Enderrat Besart Halimi
 24. "Uji Mineral" - Gresa Behluli Uji Mineral Gresa Behluli
 25. "Legjende Dashurie" - Mirjeta Mema Legjende Dashurie Mirjeta Mema
 26. "Mos Mu Afro" - Sabiani Mos Mu Afro Sabiani
 27. "S'e Duroj Dot Me" - Big Mama S'e Duroj Dot Me Big Mama
 28. "Nuk Jam Ajo" - Lori Nuk Jam Ajo Lori
 29. "Dilni E Kerceni" - G.B.M.C. Dilni E Kerceni G.B.M.C.
 30. "Ti Je Djalli Qe Me Lendon" - Megi Laska Ti Je Djalli Qe Me Lendon Megi Laska
 31. "Drejt Europes" - G Bani Drejt Europes G Bani
 32. "Vendi Pa Vit" - S Forest Vendi Pa Vit S Forest
 33. "Sonte Eshte Nata Ime" - Stresi Sonte Eshte Nata Ime Stresi
 34. "I Vetem S'do Te Jem" - Olti Marku I Vetem S'do Te Jem Olti Marku
 35. "E Di" - Yllka Deliu E Di Yllka Deliu
 36. "Zemer E Braktisur" - Anjeza Branka Zemer E Braktisur Anjeza Branka
 37. "Nese Do" - Chaos In Order Nese Do Chaos In Order
 38. "Dua T'harroj" - Lil Samee Dua T'harroj Lil Samee
 39. "Nuk Ka Humbur Parajsa" - Bora Zemani & Bojken Lako Nuk Ka Humbur Parajsa Bora Zemani & Bojken Lako
 40. "A Do Plakemi Bashke" - Jehona Sopi A Do Plakemi Bashke Jehona Sopi
 41. "Vaj I Kllounit" - Kastro Zizo Vaj I Kllounit Kastro Zizo
 42. "Tipi I Keq I Femres" - Seldi Tipi I Keq I Femres Seldi
 43. "Vertet I Lire" - Marjol Dundo Vertet I Lire Marjol Dundo
 44. "Ti Tani" - Adrian Gaxha Ti Tani Adrian Gaxha
 45. "Ne Shpirt Me Ka Rrit" - Shpat Deda Ne Shpirt Me Ka Rrit Shpat Deda
 46. "Paparaci" - Berkan & Valon Suma Paparaci Berkan & Valon Suma
 47. "Kujtimi Per Te" - Wds Kujtimi Per Te Wds
 48. "Kur I Mbyll Syte" - Shkenda Kur I Mbyll Syte Shkenda
 49. "Imazh" - Kthjellu Imazh Kthjellu
 50. "Shpetoni Dashurine" - Marina & Fabi Shpetoni Dashurine Marina & Fabi
 51. "Te Lutem" - Maria Te Lutem Maria
 52. "Atje Ku Breshkat Fluturojne" - Orgesa Zaimi Atje Ku Breshkat Fluturojne Orgesa Zaimi
 53. "Mos Me Kerko" - Silva Tafani Mos Me Kerko Silva Tafani
 54. "Hajde Me Mu" - Alba G Hajde Me Mu Alba G
 55. "Ditet E Dashuris" - Nadi Ditet E Dashuris Nadi
 56. "Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen)" - Silvani Njerez Dhe Fjale (Ca Gjera Thuhen) Silvani
 57. "E Di" - Eleminimi E Di Eleminimi
 58. "Ne Enderr" - Tan Hajdini Ne Enderr Tan Hajdini
 59. "Shpirti" - Flaka Krelani Shpirti Flaka Krelani
 60. "Shum Lagt" - Garazhat E Bardha Shum Lagt Garazhat E Bardha
 61. "Dy" - Germs Dy Germs
 62. "Deja Vu" - Dopiofush Deja Vu Dopiofush
 63. "Ndjej Mall" - Mili Ndjej Mall Mili
 64. "Une Dhe Ti" - Sokol Koci Une Dhe Ti Sokol Koci
 65. "Mbetem Pozitiv" - Nazmije Selimi Mbetem Pozitiv Nazmije Selimi
 66. "Per ēudi" - 7me7 Per ēudi 7me7
 67. "I Love You Baby" - Sony I Love You Baby Sony
 68. "Dashuria Jone" - Life Boys Dashuria Jone Life Boys
 69. "Me Fal" - Fever Me Fal Fever
 70. "Pa Faj Te Lash" - Osman Ymeraj Pa Faj Te Lash Osman Ymeraj
 71. "Kush Qesh I Fundit" - Xhejsi Jorgaqi Kush Qesh I Fundit Xhejsi Jorgaqi
 72. "Epoka E Mjegullnajave" - Metamorf Epoka E Mjegullnajave Metamorf
 73. "Me Mungon (Te Kerkoj)" - Sejlan Me Mungon (Te Kerkoj) Sejlan
 74. "Komplot" - Llollo Komplot Llollo
 75. "Oj Kosove" - Arber Elezi Oj Kosove Arber Elezi
 76. "Pulsi Qe Ritmon" - Qendrim Lutfiu Pulsi Qe Ritmon Qendrim Lutfiu
 77. "Nuk Na Sheh Asnjeri" - Edison Bregu Nuk Na Sheh Asnjeri Edison Bregu
 78. "Nata Ime" - Blerina Kastrati Nata Ime Blerina Kastrati
 79. "Tingull Jete" - Zodiak Tingull Jete Zodiak
 80. "Bjonde Apo Brune" - Xhaja Bjonde Apo Brune Xhaja
 81. "Prap" - Last Point Prap Last Point
 82. "Ikone" - Black Rose Ikone Black Rose
 83. "Ato Dite" - Drenusha Latifi Ato Dite Drenusha Latifi
 84. "Engjelli Im" - Denis Hasa Engjelli Im Denis Hasa
 85. "Bukuri E Rralle" - I Vetem Ne Shtepi Bukuri E Rralle I Vetem Ne Shtepi
 86. "Tates" - Babuka Tates Babuka
 87. "I Wanna Be On" - Alida I Wanna Be On Alida
 88. "A E Kupton Pse" - Ola Bakalli A E Kupton Pse Ola Bakalli
 89. "Enderro Nje Dite Me Te Mire" - Pjer Noshi Enderro Nje Dite Me Te Mire Pjer Noshi
 90. "Kurr Nuk Ta Harroj" - Arjeta Binaku Kurr Nuk Ta Harroj Arjeta Binaku
 91. "Ama Ama" - F-kay Ama Ama F-kay
 92. "Statuje E Trishte" - Eltina Statuje E Trishte Eltina
 93. "Koha Le Te Ngece" - Evin Thana Koha Le Te Ngece Evin Thana
 94. "Eshte Per Mua" - Era Eshte Per Mua Era
 95. "Just Miss" - Miss Xhuli Just Miss Miss Xhuli
 96. "Tolerant" - Taulanti Tolerant Taulanti
 97. "Nuk Ke Guxim" - Emmy Nuk Ke Guxim Emmy
 98. "Silence Breaking" - Vesa Smolica & Aleysis Silence Breaking Vesa Smolica & Aleysis
 99. "Buzet Qershi" - Arbėresha Hajdari Buzet Qershi Arbėresha Hajdari
 100. "Dua Ta Di" - Erinda Neziri Dua Ta Di Erinda Neziri
 101. "Pas Saj" - Machiato Band Pas Saj Machiato Band
 102. "Ndal" - Ori Bici Ndal Ori Bici
 103. "Dinak Enigma" - Enigma Dinak Enigma Enigma
 104. "Sikur Tė Isha Atėherė" - Night Cry Sikur Tė Isha Atėherė Night Cry
 105. "Akrepat Mi Ke Ndal" - Venera Imeri Akrepat Mi Ke Ndal Venera Imeri
 106. "Shume Nice" - Ronela Hajati Shume Nice Ronela Hajati
 107. "Per Koken Tende" - Brikena Asa Per Koken Tende Brikena Asa
 108. "Ajo Eshte Me Ty" - Graciela Pashaj Ajo Eshte Me Ty Graciela Pashaj
 109. "Mos Harro" - Art Lokaj Mos Harro Art Lokaj
 110. "Bingo" - Etna Bingo Etna
 111. "Per Ty" - Geri Per Ty Geri
 112. "Jeta Tragjike" - Ervin Bushati Jeta Tragjike Ervin Bushati
 113. "Revolucion (Revolution)" - Crossbones Revolucion (Revolution) Crossbones
 114. "Shenimi" - Endrit Shani Shenimi Endrit Shani
 115. "Sa Me Mungon" - Ejona Elezi Sa Me Mungon Ejona Elezi
 116. "Nuk E Mendoja" - Lenci Nuk E Mendoja Lenci
 117. "Rruga Pa Kthim" - No More Rruga Pa Kthim No More
 118. "Shpirt I Plakur" - Young Zerka Shpirt I Plakur Young Zerka
 119. "Pluhur Pluhur Pluhur" - Linda Ne Boten E Cudirave Pluhur Pluhur Pluhur Linda Ne Boten E Cudirave
 120. "Banane" - Don Enio Banane Don Enio
 121. "E Di" - Lil G E Di Lil G
 122. "Akullore" - Mondi & Toni White Akullore Mondi & Toni White
 123. "Jam Ngrehur Shume" - Qelbanix Jam Ngrehur Shume Qelbanix
 124. "Ishte Nata E Fundit" - Edmond Mancaku Ishte Nata E Fundit Edmond Mancaku
 125. "Flake Ne Nje Ere" - Kristina Xega Flake Ne Nje Ere Kristina Xega
 126. "Para Vetes" - Era Rusi Para Vetes Era Rusi
 127. "Pa Ty" - Collective Pa Ty Collective
 128. "Eja" - Ilirjana Berisha Eja Ilirjana Berisha
 129. "Cmenduri Pa Fund" - Besart Zhuja Cmenduri Pa Fund Besart Zhuja
 130. "Vetem Nje" - Juna Vetem Nje Juna
 131. "Hija E Zeze" - Bertan Asllani Hija E Zeze Bertan Asllani
 132. "Jemi 1" - Zana & Edona Imeri Jemi 1 Zana & Edona Imeri
 133. "Sa E Rrezikshme" - Hysni Zeqiri Sa E Rrezikshme Hysni Zeqiri
 134. "Prane Dhe Larg" - Rezarta Smaja Prane Dhe Larg Rezarta Smaja
 135. "Nen Efekt 7 Ballesh" - Desi Nen Efekt 7 Ballesh Desi
 136. "Merre" - Enilda Namligjiu Merre Enilda Namligjiu
 137. "Neser" - Kelly Neser Kelly
 138. "Keta Sy" - Briz Musaraj Keta Sy Briz Musaraj
 139. "Kthehu Ti Ne Zemren Time" - Ester Hoxha Kthehu Ti Ne Zemren Time Ester Hoxha
 140. "Ne Boten Time" - Wendi Ne Boten Time Wendi
 141. "Dashuria E Pare" - Unita Ramadani Dashuria E Pare Unita Ramadani
 142. "Dashuria Ne Nje Djall" - Magma Dashuria Ne Nje Djall Magma
 143. "Me Lejo Te Them Me Fal" - Gerti Gjoni Me Lejo Te Them Me Fal Gerti Gjoni
 144. "Free Spirit" - Andos Free Spirit Andos
 145. "Qoj Nalt" - Da L.I.G.S Qoj Nalt Da L.I.G.S
 146. "Kjo Jete Qe Jetoj" - Denisa Kjo Jete Qe Jetoj Denisa
 147. "Efekti Santa Klaus" - 00 Genti Efekti Santa Klaus 00 Genti
 148. "Gjysma E Asgjes" - Aurel Gjysma E Asgjes Aurel
 149. "Nuk Ka Me Real" - Act Nuk Ka Me Real Act
 150. "Pa Ty" - Anxhela Agolli Pa Ty Anxhela Agolli
 151. "Prit Prit Prit" - Apg Prit Prit Prit Apg
 152. "Jo Me" - Kapuēheads Jo Me Kapuēheads
 153. "Sonte Bahet Nami" - G-gand & Joni Sonte Bahet Nami G-gand & Joni
 154. "Jeta Aventur" - Dj Bungi Jeta Aventur Dj Bungi
 155. "Me Kete Ritem" - Latino Band Me Kete Ritem Latino Band
 156. "Me Syte Mbyllur" - Fortesa Hoti Me Syte Mbyllur Fortesa Hoti
 157. "Si Thua?" - Denisa Rusi Si Thua? Denisa Rusi
 158. "Vetem Shko" - Malda Susuri Vetem Shko Malda Susuri
 159. "Me More" - Pulse Me More Pulse
 160. "Te Fal Nje Perkdhelje" - Old Boy Te Fal Nje Perkdhelje Old Boy
 161. "Ne Te Dy" - Taulant Kolonja Ne Te Dy Taulant Kolonja
 162. "Mesnata" - Erjon Beci Mesnata Erjon Beci
 163. "Diskrecion" - Jehona Iseni Diskrecion Jehona Iseni
 164. "Rijam" - Ani Cuedari Rijam Ani Cuedari
 165. "Bima, Sillma, Dridhma" - Libri Bima, Sillma, Dridhma Libri
 166. "I Huaj" - Spat I Huaj Spat
 167. "Idhujt" - Las Walker Idhujt Las Walker
 168. "Le Ta Ndezim" - Roy Le Ta Ndezim Roy
 169. "Me Mungon" - Habibe Ostreni (Bibe) Me Mungon Habibe Ostreni (Bibe)
 170. "Pellgu Im" - Hermes Pellgu Im Hermes
 171. "Jeten Dashurise Tja Dhurojme" - Fabiola Lila Jeten Dashurise Tja Dhurojme Fabiola Lila
 172. "Lulja Me E Bukur Je Ti" - Novator Lulja Me E Bukur Je Ti Novator
 173. "Shkolla" - Korcare Hasku Shkolla Korcare Hasku
 174. "Clubbin'" - Nk Clubbin' Nk
 175. "Mos Me Kerko" - Paskualina Mos Me Kerko Paskualina
 176. "Feste" - Andi Dna Feste Andi Dna
 177. "Bye Bye" - Lindon Berisha Bye Bye Lindon Berisha
 178. "Nje Dashuri Prane Meje" - Eliza Nje Dashuri Prane Meje Eliza
 179. "Te Luash Me Enderrat" - San Petro Te Luash Me Enderrat San Petro
 180. "Origjine E Mohuar" - Upstreem Origjine E Mohuar Upstreem
 181. "Per Ulqin" - Brotherhood Per Ulqin Brotherhood
 182. "Po Dridhet Toka" - Apg Po Dridhet Toka Apg
 183. "Kur Ti Largohesh" - Forty Oz Kur Ti Largohesh Forty Oz
 184. "Nuk Kam Perse" - Vesa Smolica Nuk Kam Perse Vesa Smolica
 185. "Shtator" - Genta Xhaferi Shtator Genta Xhaferi
 186. "Zgjohu" - Elida Bardhi Zgjohu Elida Bardhi
 187. "Femme Fatale" - Gillespie Femme Fatale Gillespie
 188. "Larg Urrejtjes Ne Mergim" - Volti Larg Urrejtjes Ne Mergim Volti
 189. "Dhimbje" - Artan Rroku Dhimbje Artan Rroku
 190. "Exit" - Erti Hizmo Exit Erti Hizmo
 191. "Ne Club Kur Hi" - Dj Bussulla Ne Club Kur Hi Dj Bussulla
 192. "Rruga" - Ajkuna Rruga Ajkuna
 193. "Mos Me Harro" - Evelina Mos Me Harro Evelina
 194. "Obsesioni Im" - Permit Of Stay Obsesioni Im Permit Of Stay
 195. "Acoustic History" - Dashamir Mehmeti Acoustic History Dashamir Mehmeti
 196. "Ndjenja E Gabuar" - Flori & New Versis Ndjenja E Gabuar Flori & New Versis
 197. "Nese Te Merr Malli" - Vlashent Sata Nese Te Merr Malli Vlashent Sata
 198. "Ki Qejf" - Defrim Behluli Ki Qejf Defrim Behluli
 199. "Dikush Nga Dy" - Anisa Dervina Dikush Nga Dy Anisa Dervina
 200. "Sweet Gangsta" - Miss Fati Sweet Gangsta Miss Fati
 201. "Xixellonjat" - Gremza Xixellonjat Gremza
 202. "S'te Mbaj Meri" - Besi S'te Mbaj Meri Besi
 203. "Me Duket Vetja..." - Exit Me Duket Vetja... Exit
 204. "Vetem Ty" - Gentjan Dema Vetem Ty Gentjan Dema
 205. "She's Miss Albania" - Nick First She's Miss Albania Nick First
 206. "Motra Jone" - A.d.x Motra Jone A.d.x
 207. "Nate Feste" - D.v. Nate Feste D.v.
 208. "Cohu" - Omerta Cohu Omerta
 209. "Pyetjet Nje Pergjigje Kane" - Eleminimi & White Devil Pyetjet Nje Pergjigje Kane Eleminimi & White Devil
 210. "Follow Me" - Snow Black Follow Me Snow Black
 211. "Ai" - Dorina Xerxa Ai Dorina Xerxa
 212. "Shpetimtari" - Fullstop Shpetimtari Fullstop
 213. "Showtime" - Arbi-G Showtime Arbi-G
 214. "Hena Pa Ne" - Xhuli Hena Pa Ne Xhuli
 215. "Behu Top Dashurie" - Julian Gjojdeshi Behu Top Dashurie Julian Gjojdeshi
 216. "Pse Je Xheloz" - Adriana Rama Pse Je Xheloz Adriana Rama
 217. "Sekreti I Nje Dite" - Ambassador Sekreti I Nje Dite Ambassador
 218. "Zgjohu" - Koha Zgjohu Koha
 219. "Vendi Ven" - Goni Vendi Ven Goni
 220. "Te Gjithe Lart" - Egla Shkurti Te Gjithe Lart Egla Shkurti
 221. "Perse Nuk Nderron Ti" - Freelancers Perse Nuk Nderron Ti Freelancers
 222. "Amplifikohem" - Ink Amplifikohem Ink
 223. "Ti Po Don" - Te Vertet Ti Po Don Te Vertet
 224. "Ajo" - Harbin Hoxha Ajo Harbin Hoxha
 225. "Si Ne Enderr" - Emiljano Islami Si Ne Enderr Emiljano Islami
 226. "Get High" - J2l Get High J2l
 227. "Rruge Pa Ty" - X-Factor Rruge Pa Ty X-Factor
 228. "Mori Fund" - Aldo Mori Fund Aldo
 229. "Si Sedativ (Ilaq Qetesues)" - Xhuli (Xhuljeta Kuqi) Si Sedativ (Ilaq Qetesues) Xhuli (Xhuljeta Kuqi)
 230. "Kerkohemi" - Skerdi Kerkohemi Skerdi
 231. "Ti Ke Dhe Nje Shanc" - Ona Ti Ke Dhe Nje Shanc Ona
 232. "With All Your Hate" - Gangsta D With All Your Hate Gangsta D
 233. "E Vetmja Je Ti" - Henrik E Vetmja Je Ti Henrik
 234. "Ritem, Ritem, Ritem" - Bela Ritem, Ritem, Ritem Bela
 235. "Euforia" - Trout Euforia Trout
 236. "Ajo Po Fle" - Big Man Ajo Po Fle Big Man
 237. "Une Jam" - Narth Une Jam Narth
 238. "As Vete S'e Di" - O.G. As Vete S'e Di O.G.
 239. "Ne Flagrance" - Fjolla Morina Ne Flagrance Fjolla Morina
 240. "Mos Mu Lut Neno" - Njomza Kallaba Mos Mu Lut Neno Njomza Kallaba
 241. "I Penduar Kthehesh" - Dajana Simoni I Penduar Kthehesh Dajana Simoni
 242. "Egla" - Clirim Leka Egla Clirim Leka
 243. "Ne Terapi" - Ardit Koleci Ne Terapi Ardit Koleci
 244. "Me Mu Ne Club" - Bling Me Mu Ne Club Bling
 245. "Lufta e Kohes" - Projekti Lufta e Kohes Projekti
 246. "Je Ti Ai" - Anisa Seferi Je Ti Ai Anisa Seferi
 247. "Mbreto Mania" - Fatjoni Mbreto Mania Fatjoni
 248. "Hip-hop Classic" - Lil Ami Hip-hop Classic Lil Ami
 249. "Jeta" - Tila Jeta Tila
 250. "Keshtjella Ne Breg" - Aida Hani Keshtjella Ne Breg Aida Hani
 251. "Kurre Me" - Aurora Susuri Kurre Me Aurora Susuri
 252. "Engjell" - D.F.C. Engjell D.F.C.
 253. "Shpirt Egoist" - Besha Shpirt Egoist Besha
 254. "Pa Ty Jam E Vetme" - Ingrid Jushi Pa Ty Jam E Vetme Ingrid Jushi
 255. "New Generation" - Hope New Generation Hope
 256. "Harley Davidson" - Morphine Harley Davidson Morphine
 257. "Get Low" - Niki Get Low Niki
 258. "Bling Bling" - Colatin Bling Bling Colatin
 259. "Listen Up!" - B.ray Listen Up! B.ray
 260. "Dua Te Marr Fryme" - Chill Dua Te Marr Fryme Chill
Pak fjale mbi kete festival:

Edicioni i gjashte i Top Fest:

Faza e pare e prezantimit te kengeve: Eshte prezantuar nga Albana Osmani.
Nata Finale : Eshte zhvilluar ne Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”: Eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Regjia televizive dhe drejtues artistik i festivalit: Bojken Lako
Skenografia : Fatmir Minga
Fituesi : Linda Halimi - Enderroja

Ēmimet e tjera:

ĒMIMI BEST GROUP - NRG Band
ĒMIMI BEST MALE - Blero
ĒMIMI BEST FEMALE - Jehona Sopi
ĒMIMI BEST HIP HOP - F Kay
ĒMIMI BEST RNB - Dafina Zeqiri (Duffy'e)
ĒMIMI BEST NEW ARTIST - Dajana Simoni
ĒMIMI BEST DANCE - Eliza Hoxha
ĒMIMI VODAFONE CLUB - Eugent Bushpepaj
ĒMIMI BEST ALTERNATIVE - Linda Ne Boten e Cudirave
ĒMIMI TOP ALBANIA RADIO - Ingrid Gjoni
ĒMIMI BEST INTERPRET - Kastro Zizo
ĒMIMI BEST POP & ROCK - Rezarta Smaja
ĒMIMI DIGITALB - Big Mama
ĒMIMI I INTERNETIT - Gili & Enis Potoku
ĒMIMI BEST VIDEO - Troja
ĒMIMI BEST SONG - Xuxi & Andos

Top Fest 1

Top Fest 2

Top Fest 3

Top Fest 4

Top Fest 5

Top Fest 7

Top Fest 8

Top Fest 9

Top Fest 10

Top Fest 11


Kalendari
25/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Albrim Llapqeva
Albrim Llapqeva
20 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tose Proeski
Tose Proeski
(1981-2007)

Votimi i Javes
   19-25 Janar 2015

Hiti Me I Mire?

  Genta Ismajli - Feel

  Kida - Rikthejm Na

  Gaxha & Floriani - Oj Ti Qik

  Blunt, Real 1 & Duffye - Veq Me T'pas Ty

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Elvana Gjata - Disco Disco

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra