A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Gent FataliTags: Gent Fatali, Genti Fatali, Fatal, Genti Fatal, Sajk N Fatal
Vendlindja: Prishtine      Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Gent Fatali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Genti kreu shkollen fillore ne "Meto Bajraktar" ne Prishtine. Ka perfunduar shkollen e muzikes "Prenk Jakova" drejtimi Piano. Ka perfunduar kursin e aktrimit ne teatrin Dodona. Shkollen e mesme e ka perfundu ne Sami Frasher poashtu ne Prishtine. Tash vijon fakulltetin ne UP drejtimi Ekonomi. Ai mirret me muzik prej moshes shum te vogel. Ne vitin 2003-2004 ka qene bashkthemelues i grupit TDS se bashku me tashme partnerin e tij ne muzike Cyclone ap... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Gent Fatali ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  69 :: Ex ::  
 :: Fishekzjarre ::  
 :: I Ka Krejt ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto