teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

G-bani - Plus 355Ju e dini se ēa ėsht, g-bani, gjyshi, mj-xhelo, clo-d +355 hapi pak veshėt tashi...

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Si fillim do presantohem jam +355 po e ndez dhe ju pėrshėndes, ne ktu ja kalojm shum bukur dhe nuk lem asnjer adres nuk ndalojm asnjėher sidomos kur ka argėtim ne mes dhe bile nuk e pres do ta pi dhe pėr disa koh tė shruaj vargje pa ndales, me pėlqejn shum aventura sido qė ta quash kte ves nuk mendoj pėr te bėr biznes shkruaj vargje pa interes nga e nesėrmja nuk pres kam menduar ēa do bėj nė jetėn time dhe nuk kam stres
Eja mblidhuni tė gjith ktu tek shkolla me u mėsu do tju shpjegojm se si ėsht cėshtja thjeshtė pa u dhėnė dru vetem digjoni shikoni lexoni e nguliteni ne tru per tmos harruar per tu kujtu se kufijt i kemi kalu dhe nė sfida si gjithmon uligan jemi tregu psiko e te fiksu vazhdojm rrugėn pėr tė punu, duke bėr... xhamajk kolumbi edhe peru. gjėra loja ska mbaru e keni kuptu a se keni kuptu

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni te na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni, asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni tė na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni

Nuk ndalojm pėr askėrkėnd, po jemi ēuna tamam sjemi kokrra pa bertham si ju ata tė papam jemi tipa dhe te qejfit dim tė nxjerrim dhe paran, kur na merzitet ne athina ja kėrcasim pėr tiran, ne nuk kemi nevoj pėr famė duam thjesht tja kalojm bukur si bėjm kot vetes reklam, nuk bėjm gjėra pėr tu dukur si disa kok palam qė ja kan me tė futur njėri tjetrit nga cdo anė ne nuk na pėlqen morali dhe nuk e ndalojm pampam

Bum bum su ndez edhe kte her turbina G-Bani dora vetė drejtpėrdrejt kėtu nga athina bej sikur do tė mė ndalosh neqoftėse nuk tė dhimbset shpina, mos e prish gojėn pėr mua tashk..dheftė nėnėn kina
merrni komisarjatin qė tė blindohet godina nga psiko vetem gati per sulm me vetė edhe nė rrethina mbyll legenat dhe mikrofonat sikur tjet futur vet jozefina s'u shpėton dot prarpanica nė vidjoklipe limuzina se..

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni te na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni, asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni tė na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni

Ca doni ė... +355


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Send "Plus 355" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga F10-football Is My Life -

Ju e dini se ēa ėsht, g-bani, gjyshi, mj-xhelo, clo-d +355 hapi pak veshėt tashi...

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Si fillim do presantohem jam +355 po e ndez dhe ju pėrshėndes, ne ktu ja kalojm shum bukur dhe nuk lem asnjer adres nuk ndalojm asnjėher sidomos kur ka argėtim ne mes dhe bile nuk e pres do ta pi dhe pėr disa koh tė shruaj vargje pa ndales, me pėlqejn shum aventura sido qė ta quash kte ves nuk mendoj pėr te bėr biznes shkruaj vargje pa interes nga e nesėrmja nuk pres kam menduar ēa do bėj nė jetėn time dhe nuk kam stres
Eja mblidhuni tė gjith ktu tek shkolla me u mėsu do tju shpjegojm se si ėsht cėshtja thjeshtė pa u dhėnė dru vetem digjoni shikoni lexoni e nguliteni ne tru per tmos harruar per tu kujtu se kufijt i kemi kalu dhe nė sfida si gjithmon uligan jemi tregu psiko e te fiksu vazhdojm rrugėn pėr tė punu, duke bėr... xhamajk kolumbi edhe peru. gjėra loja ska mbaru e keni kuptu a se keni kuptu

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni te na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni, asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni tė na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni

Nuk ndalojm pėr askėrkėnd, po jemi ēuna tamam sjemi kokrra pa bertham si ju ata tė papam jemi tipa dhe te qejfit dim tė nxjerrim dhe paran, kur na merzitet ne athina ja kėrcasim pėr tiran, ne nuk kemi nevoj pėr famė duam thjesht tja kalojm bukur si bėjm kot vetes reklam, nuk bėjm gjėra pėr tu dukur si disa kok palam qė ja kan me tė futur njėri tjetrit nga cdo anė ne nuk na pėlqen morali dhe nuk e ndalojm pampam

Bum bum su ndez edhe kte her turbina G-Bani dora vetė drejtpėrdrejt kėtu nga athina bej sikur do tė mė ndalosh neqoftėse nuk tė dhimbset shpina, mos e prish gojėn pėr mua tashk..dheftė nėnėn kina
merrni komisarjatin qė tė blindohet godina nga psiko vetem gati per sulm me vetė edhe nė rrethina mbyll legenat dhe mikrofonat sikur tjet futur vet jozefina s'u shpėton dot prarpanica nė vidjoklipe limuzina se..

Ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni, ju nuk keni stil nuk keni bes jeni t'friksuar dhe nuk dini ēa thoni +300 e 55 jemi tfiksuar edhe nuk na ndaloni

Asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni te na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni, asnjėher nuk do ndalojm nuk mundeni tė na ndaloni bukur ja kalojm thoni ju ēa te doni

Ca doni ė... +355

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Plus 355" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes