teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Gent Bushpepa


Gent Bushpepa Lyrics

Tags: Gent Bushpepa, Gent, Gentian, Genti, Eugen, Eugent, Bushpepaj
Vendlindja: Rrėshen   |  Mosha: 30 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Nisi te kendonte qe ne moshen 6-vjecare. U njoh me rock-un ne moshen 10 vjecare nga nje kasete e THE DOORS qe e motra i kishte dhuruar per ditelindje dhe qe ne ate kohe nuk iu nda me kesaj rryme. Aktualisht jeton ne Tirane ku punon si kengetar ne TOP CHANNEL ne emisionin TOP SHOW. Studion per Stomatologji.... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  7


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Stine Dreqi ::  
Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra