teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Genta Ismajli

Vendlindja: Gjilan   |  Mosha: 30 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Dashi  
Gentiana "Genta" Ismajli ėshtė njė kėngėtare shqiptare nga Kosova. Pak muaj pas lindjes se saj, u zhvendos me familjen nė Ēikago nė Shtetet e Bashkuara. Nė moshėn 19 vjeēare, u kthye nė Kosovė pėr tė kėnduar kengen me titull "Dridhem". Kėngė u bė njė hit i menjėhershėm dhe hapi para Gentes karrierėn e muzikės. U zhvendos nė Kosovė dhe mori pjesė nė disa konkurse muzikė, si nė Shqipėri dhe Kosovė. Vendosi tė kthehej nė Kosovė pėr disa arsye tė ndr...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Genta Ismajli Lyrics

Tags:
Genta Ismajli, Genta, Gentiana Ismajli, Gentjana Ismajli, Genta Ismaili
148


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1789

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: E Kam Provuar ::  
 :: Feel ::  
 :: Anuloje ::  
 :: Pse Te Dua Ty ::  
 :: Guximi ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: Si Ty Nuk Ka ::  
 :: Shkunde Tunde ::  
 :: Ole Ole ::  
 :: Posesiv ::  Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Ronela Hajati 25 vjeē
Luana Vjollca 24 vjeē

Votimi i Javes
   1-7 Shtator 2014

Kenga Me E Mire E Unikkatilit?

  Kuq E Zi Ft. Klepto

  Ju Ha Per Sgjalli

  Krejt Hajvan

  Tjeter

  A Nive Ft. Klepto

  Nrrot Somes

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra