teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Gentjana Gjergji


Gentjana Gjergji Lyrics

Tags: Gentjana Gjergji, Gentiana Gjergji
Vendlindja: Shkoder  
Gentjana Gjergji Ka Lindur Dhe Jeton Ne Shkoder. Merret Me Muzike Qe Nga Viti 1999.... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Nuk ka akoma asnje vote
 


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Kenge Kurbeti ::  
 :: Sy Zezo ::  
 :: Po Kendoj ::  
Kalendari
20/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
B2n
B2n
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Ali Asllani
Ali Asllani
(1884-1966)

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra