teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Gerta Mahmutaj - Pergjithmone Ata


Videoklip LIVE :: LIVE Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68

Send "Pergjithmone Ata" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga jonitekst -
Kėngė pjesėmarrėse nė Kėnga Magjike 2012  
Na ishte nje here nje daje e nje vajze
U deshen u deshen nje mije vjete me pare
Ajo ishte e ati ai i asaj
Pastaj...
Kaloi kohe e gjate su pane me me sy
Se lidhen kuror me tjeter njeri
E do shume ajo e do shume ai
Dhe tani...

Perseritet historia
Na ka tunduar dashuria
Jam gjysma jote je gjysma ime
Per ne tani...
Perseritet historia
Na ka tunduar dashuria
Une e nje tjetri ti e nje tjetre
Te ndar tani...

Na ishte nje here na eshte dhe tani
Te njejtet pergjithmon ajo dhe ai
Per jete dashuruar me zemer ne duar
Ata...
Ka shume si ajo ka shume si ai
Vec emrat ndryshojn nga kjo histori
Per jete e treguan sa shume dashuruan
Ata...

Perseritet historia
Na ka tunduar dashuria
Jam gjysma jote je gjysma ime
Per ne tani...
Perseritet historia
Na ka tunduar dashuria
Une e nje tjetri ti e nje tjetre
Te ndar tani...

Perseritet historia
Na ka tunduar dashuria
Une e nje tjetri ti e nje tjetre
Te ndar tani...

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet  • 2014-04-19 12:55:01
    Na ishte nje here na eshte dhe tani / Te njejtet pergjithmon ajo dhe ai / Per jete dashuruar me zemer ne duar / Ata...

    Dergoi: Jetlira
    6
    2Send "Pergjithmone Ata" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes