teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Gezim Zefi - Kthehu Te Zemra JoteZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Kthehu Te Zemra Jote" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Kthehu Te Zemra Jote" kėnduar nga Gezim Zefi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Gezim Zefi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Gezim Zefi - Kthehu Te Zemra Jote

Titulli: Gezim Zefi KTHEHU TE ZEMRA JOTE.wmv [2014-02-13]
DEDIKUAR TY
Music Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 6752 | Vota: 9 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Mekatare

Mekatare   (2013)
 1. Gezim Zefi - 100 Vjet Pavaresi
 2. Gezim Zefi - Akoma Te Dua
 3. Gezim Zefi - Dashuri E Humbur
 4. Gezim Zefi - E Veqant Je Ti
 5. Gezim Zefi - Fotografia
 6. Gezim Zefi - Jetoj Per Ty
 7. Gezim Zefi - Kthehu Te Zemra Jote  
 8. Gezim Zefi - Lamtumir
 9. Gezim Zefi - Loti I Dashtnise
 10. Gezim Zefi - Malli I Patretur
 11. Gezim Zefi - Mekatare
 12. Gezim Zefi - Qaj Moj Zemer
 13. Gezim Zefi - Toplana
 14. Gezim Zefi - Unaza
 15. Gezim Zefi - Shko Te Vendi I Vjeter
Send "Kthehu Te Zemra Jote" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes