teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Getinjo


Getinjo Lyrics

Tags: Getinjo, Ghetto, Young Ghetto, Gheto, Geto, Yang Ghetto, Getoar Aliu
Vendlindja: Ferizaj   |  Mosha: 24 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Getoar Aliu (GHETTO / Getinjo) lindi nė Kosovė, por nė vitin 1993, familja e tij emigroi nė Gjermani. Atje u rrit nė njė frymė evropiane dhe pėrjetoi njė jetė ndryshe prej tė tjerėve. I dashuruar me muzikėn, nė vitin 2002 publikoi shkrime dhe poezi tė ndryshme nė festivale shkollore. Nė vitin 2004, Ghetto kthehet nė Kosovė nė vendlindjen e tij nė Ferizaj dhe aty filloi tė inspirohet pėr jetėn dhe veprimtarinė e tij tė ardhshme. Filloi tė shkru... >> Lexo gjithė biografinė >>
31

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  300
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: Kaos ::  
 :: My Love ::  
 :: No ::  
 :: Ajo ::  
 :: Afer Teje ::  
 :: Chillin ::  
 :: Goodbye My Love ::  
 :: Mos Ta Nin ::  
 :: What's Up ::  
 :: Fake Industry ::  
 :: Pse U Bona Reper ::  
 :: Goca Ime ::  
 :: Chill In Studio ::  
Kalendari
30/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Shkumbin Kryeziu
Shkumbin Kryeziu
49 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tish Dajia
Tish Dajia
(1926-2004)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra