teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
GiliTags: Gili, Fevzije Berani
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 48 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Gili është një Këngëtare shumë e njohur. Një ndër emrat më të shquar në skenën muzikore i cili vazhdimisht diqka të re krijon edhe pranë opusit tejet të gjërë muzikor që e posedonë, së bashku me mbështetjen e madhe të bashkëshortit të saj, dhe publikut besnik të cilin e fitoi përmes këngëve të paharuara që më shumë se 2 dekada e gjysmë, është ajo këngëtarja me të cilën u rritën shumë gjenerata, shkurt e shqip – Gili. Ylli I estradës sonë i cili me ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  92


Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »
 :: Kurbeti ::  
 :: Ti Më Ke Vra ::  
 :: Ne Do Të Fitojmë ::  
 :: Haku I Nanes ::  
 :: Shpejt Festove ::  
 :: Kur U Ndame ::  
 :: Me Kast ::  
 :: Zemer ::  
 :: Zemër-zemër ::  
 :: Viza C ::  
Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Ghetto Geasy

  Noizy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra