teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Gili

Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 48 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Njė ndėr emrat mė tė shquar nė skenėn muzikore e cila vazhdimisht dicka tė re krijon nė karierė, sė bashku me mbėshtetjen e madhe tė bashkėshortit tė saj, dhe publikut besnik tė cilin e fitoi pėrmes kėngėve tė paharuara qė mė shumė se 3 dekada ėshtė Gili. Ylli I estradės e cila me zėrin , bukurinė dhe profesionalizmin shkon vetėm pėrpara, prandaj vėshtirė do tė jetė qė nėpėrmjet disa reshtave tė hedhim sy nė krijimtarinė e saj tejet tė pasur. ...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Gili Lyrics

Tags:
Gili, Fevzije Berani
4


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Zoti I Shpisė ::  
 :: Per Bajram ::  
 :: Haku I Nanes ::  
 :: Kur U Ndame ::  
 :: Shpejt Festove ::  
 :: Prape Se Prape ::  
 :: Me Kast ::  
 :: Ditėt E Fundit ::  
 :: Dashnorja ::  
 :: Oh Sa Budall ::  Kalendari
20/09/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonida Marjakaj
Leonida Marjakaj
33 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Alqi Boshnjaku
Alqi Boshnjaku
(1954-1998)

Votimi i Javes
   15-21 Shtator 2014

Cili Grup Rap Ju Pelqen Me Shume?

  Babastars

  O.T.R.

  T.B.A.

  P.I.N.T.

  Kaos

  Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra