teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Gjira


Gjira Lyrics

Tags: Gjira, Argjiro Kajtazi, Gjira Kajtazi
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 25 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Gjira, ėshtė emri artistik i Argjiro Kajtazit, artiste me prejardhje nga Kosova qė ka vite qė jeton dhe krijon ne Gjermani. Me njė pėrvojė mbi dhjetėvjeēare tė kultivuar kryesisht nė gjirin familjar, fillimisht me nxitjen dhe pėrkrahjen e vėllait, Ardianit, dhe motrės Albulena e njohur si Lenaz“beat nė kuadėr te shtėpisė botuese “Sunny Hill” ( nė kujtim tė Kodrės sė diellit, vendi i lindjes sė tyre nė Prishtinė!) , po arrin qė pėrmes kėngėve tė r... >> Lexo gjithė biografinė >>
13

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  185
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Deja Vu ::  
 :: Oj Kosove Oj Nena Ime ::  
 :: Sene T“fėlliqta ::  
 :: Psikopat ::  
 :: Mami S'po Me Len ::  
 :: Ēka Po Don Me T'knu Zemėr ::  
 :: Dite E Re Nafak E Re ::  
 :: Muzikė Demonstrata ::  
 :: Fati Ne Fatekeqsi ::  
Kalendari
20/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
B2n
B2n
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Ali Asllani
Ali Asllani
(1884-1966)

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra