teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Gjyste VulajTags: Gjyste Vulaj
Vendlindja: Vuksanlekaj (Malësi)      Mosha: 37 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Gjyste Vulaj është një Këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një këngëtare shqiptare të muzikës pop dhe potpurri. Deri tani Gjysta ka publikuar gjashtë albume dhe një videokasetë. Përveç këndimit, Gjystja shkruan edhe tekste për kënga, merret me dizajn grafik, ajo po ashtu merret edhe me rregullimin e montazhit të videoklipeve. Me zërin tim i shëroj njerëzit 100 %. Që dhjetë vite është e martuar me Sokol Vulaj me të cilin ka një vajzë. Emri i saj tashmë është bërë i ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  135


Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Vdeksha Per Ty ::  
 :: Vaj Vaj ::  
 :: Sjam Per Ty ::  
 :: Me Lejo Te Te Puth Njehere ::  
 :: Du Me T'Nxan Jaran ::  
 :: Puthma Syrin ::  
 :: Djalin Tone E Martojm Sot ::  
 :: Hera E Pare Qe Dashuroj ::  
 :: Me Ty Pa Ty ::  
 :: Kulshedra Vjeter ::  
Kalendari
07/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Arjan Korkaj
Arjan Korkaj
42 vjeç
Durimkid
Durimkid
20 vjeç
Arianit Palaj
Arianit Palaj
32 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vaçe Zela
Vaçe Zela
(1939-2014)

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra