teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Gjyste Vulaj


Gjyste Vulaj Lyrics

Tags: Gjyste Vulaj
Vendlindja: Vuksanlekaj (Malėsi)   |  Mosha: 37 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Ėshtė njė kėngėtare shqiptare tė muzikės pop dhe potpurri. Deri tani Gjysta ka publikuar gjashtė albume dhe njė videokasetė. Pėrveē kėndimit, Gjystja shkruan edhe tekste pėr kėnga, merret me dizajn grafik, ajo po ashtu merret edhe me rregullimin e montazhit tė videoklipeve. Me zėrin tim i shėroj njerėzit 100 %. Qė dhjetė vite ėshtė e martuar me Sokol Vulaj me tė cilin ka njė vajzė. Emri i saj tashmė ėshtė bėrė i njohur nė muzikėn shqiptare. Ta... >> Lexo gjithė biografinė >>
7

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  133
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: Vdeksha Per Ty ::  
 :: Sjam Per Ty ::  
 :: Vaj Vaj ::  
 :: Puthma Syrin ::  
 :: Me Ty Pa Ty ::  
 :: Me Lejo Te Te Puth Njehere ::  
 :: Me Ke Borxhe ::  
 :: Djalin Tone E Martojm Sot ::  
 :: Du Me T'Nxan Jaran ::  
 :: Hera E Pare Qe Dashuroj ::  Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra